Banyo Ve Oturma Odası Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Evimizin en özel köşesi şüphesiz ki banyomuzdur hem gizli hemde herkese açık olarak nitelendirilir. Son yıllarda gelişen dekorasyon fikirleri ve ürünleri ile birlikte farklı ışıklandırmalar ve mobilyalarla oldukça şık banyolar elde etmek elbette mümkün. Ancak ilk önce ihtiyacınız olan geniş bir alan tabi ki

Daha küçük boyutlarda minimal bir banyonuz varsa da hemen panik olmayın duvara monte farklı boyutlarda ki raflar ile ve yine profesyonel dokunuşlar ile yapılan led lerle geniş bir alana sahip olabilmeniz mümkün. Kokulu mum ve irili ufaklı rengarenk sabunlar ile etrafa harika kokular saçabilir şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Oturma Odası Dizaynı Nasıl Olmalıdır ?

Evimizin mabedi olan bu alanlar en çok ta bizlerin sürekli vakit geçirdiği ortamlardır duvarla uyumlu renklerde koltuk takımları estetik bir görüntü oluşturacaktır. Seçim yapmış olduğunuz oturma grubunuz konforlu rahat olmalıdır az evvel de bahsettiğimiz gibi tüm akşamı burada geçirdiğinizi var sayarsak bu en önemli kurallardan biridir. Yine küçük bir hatırlatma eğer burada kullandığınız yaşam alanınız biraz küçük ise mutlaka köşe koltuk kullanmalısınız sizin kurtarıcınız olacaktır. Aynı zamanda fonksiyonel sehpalar orta sehpa mini masalar tercih edebilirsiniz çekmecesi açıldığında yemek masasına dönüşebilen sihirli sehpalar sizlere ferah bir ortam yaratıyor. Modern tarz ve dekorasyon fikirleri için inegöl mobilya ürünlerine göz atabilirsiniz.