Böcek İlaçlama Firması Sct

Ümraniye Böcek İlaçlama ve Haşere İlaçlama hizmetleri sunan firmamız, öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiştir. Köklü bir yapıya, genç ve dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur.

İnsanlara, hayvanlara ve bitkilere zarar verebilecek bütün canlılara haşere denir. Haşere ve böcek İlaçlama servisi olarak, genel haşerelere yönelik müdahale ile sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözümler sunmaktayız. Yaşam alanlarımızda bulunan haşere ve böcek insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratmaktadır. Böcek teması ile taşınan ve bulaştırılan hastalıklar tehlikeli durumlar yaratabilmektedir. Böcek ilaçlama artık eski usullerin dışında kokusuz, renksiz, lekesiz olarak temizlik gerektirmeyen yöntemler kullanılmaktadır. Biyosidal uygulama sertifikalarımız,  sağlık bakanlığı iznimiz, periyodik gözetim ve denetimlerden geçen firmamız, sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak özgün metotlarla çalışmaktadır.

İlaçlama yapmadan önce ilaçlama yapılacak alanda uzman kişiler tarafından ön keşif yapılarak, doğru uygulanacak ilaçlamayı tespit etmektir. İlaçlama hizmetlerimizden %100 garanti vermekteyiz. Ayrıca yaptığımız hizmetler 6 ay garanti kapsamındadır.