Çamaşır Odası İçin Birbirinden Güzel Dekoratifler

Çamaşır makinelerini, kurutma makinelerini, ütü düzeneğini, kirli ve temiz çamaşırları nereye sıkıştırsak diye düşünmeden duramıyor olabilirsiniz. Düşünmenizi gerektirmeyen bu yaşam kalitesini arttıran odacıklara sahip olmak için elbette evinizde mini bir oda bulunması ya da banyonuzun çamaşır alanını ayıracak kadar büyük olması gerekiyor elbette. Fakat bu özelliklere sahip olan evlerde bile çamaşır odası dizayn etmek bu kadar kolay olmayabiliyor. Ne de olsa çok işlevli ve içinde çamaşır yıkamak, katlamak, ütü gibi faaliyetleri gerçekleştirebilmek için hareket edilmesi gereken, dolayısıyla da depo gibi tıkış tıkış bir alan olmayacak bir yaşam alanından söz ediyoruz.

Siz de evinizde bir çamaşır odası düzenlemek istiyorsanız yada küçük bir odanızı değerlendirmek istiyorsanız işte bayılacağınız farklı çamaşır odası modelleri.

Çamaşır Adası

Tıpkı mutfaklarda kullanılan mutfak adaları gibi bir çamaşır adası oluşturmaya ne dersiniz?  Ütü tahtasının modern ve fonksiyonellikle çığır aşmış bir versiyonu olan bu çamaşır adası yalnızca çamaşır odalarında değil, yatak odaları ya da banyolarda da kullanıma açık şahane bir fikir.

Kapsamlı ve Titiz

Tam teccizatlı bir çamaşır odası dekore etmek istiyorsanız bu dekorasyona bayılacağınıza eminiz. Hem son teknoloji ürünü beyaz eşyalarla, hem de kapsamlı bir fonksiyonel ve ergonomik dizaynla oluşturulmuş bu oda, çok çamaşır çıkaran geniş aileler için harika bir çözüm.

Pratik Çözümler

Ayrı bir çamaşır odanız yoksa ya da çamaşır odanızın her zaman düzenli görünmesini istiyorsanız çamaşır ve kurutma makineleriniz için kapalı bir dolap tercih edebilirsiniz. Bu dolaplı düzenek de düzenliliğin bir adım ötesi düşünülerek çamaşır ve kurutma makinelerinin yeri, kullanım kolaylığı sağlayan bir ölçüde ayarlanmış.

Çamaşır odalarında helikopterli şap uygulaması gibi işlemlerin çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.