Ev Dekorasyonu Neler Gerekli?

Ev dekorasyonunda olmazsa olmaz yardımcı ürünlerden biri de koşulsuz Perde Ve Halıdır. Çünkü;  Salonlar için en önemli nokta renklerin uyumudur. Renkler uyumsuz olduğunda görüntü kirliliği oluşacaktır.Bu Nedenle; Kullandığınız Mobilyalara Uygun Halı Seçimi Nasıl Olmalıdır.
1. Halıların ve mobilyaların aynı renkte olmasında herhangi bir sorun olmayacaktır Fakat; Halk arasında Aynı renk halı ve perde olmaz diye bir düşünce Vardır. Bu Yanlış Bir Düşüncedir.  Bakınız ki dekorasyon dergilerinde ve blogger’in evlerinde aynı renk Fakat çok ufak bir renk tonu farklılığı ne güzel görüntü ortaya çıkartmaktadır.

2.Halı ve koltukların birebir aynı renklere sahip olması gerekmektedir. Sadece renkleri uyumlu seçtiğinizde başarılı ve güzel bir görünüm yakalayabileceğiniz tercihler yapmalısınız.
3.Gri tonlara  yada yakın tonlara sahip mobilyalar ile birlikte gri bir halı ve üzerine de siyah desenler ideal olacaktır. Çünkü; Hem evin modern görünmesini, hem de estetik bir duruşa sahip olmasını sağlayan ince bir detaydır.
4.Halı ve mobilya uyumunu sağlamanız için özellikle mobilya ve  renkli halılara sahip olmanıza gerek yoktur.

Ev dekorasyonu online satış mağazaları arasından İnegöl Mobilya Vadi ev dekorasyonu ek ürünler ve dizaynı için tüm ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.