Evden Eve Nakliyat

Savaş Ev Ofis Taşıma İstanbul’da hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Bu çalışmalarından bazıları ise şu şekildedir:

Ekonomik fiyat,

Profesyonel hizmet,

Sigortalı taşıma.

Savaş Nakliyat evden eve nakliyat hizmeti veren şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firmamız Ataşehir merkezli olup Türkiye’nin bütün il, ilçe, köy ve kasabalarında hizmet sunmaktadır. İstanbul şehirler arası nakliyatın önde gelen firmalarından olan  Acıbadem Evden Eve Nakliyat, eşyalarınızı istediğiniz yerden alarak en hızlı ve ekonomik bir şekilde yeni adresinize teslim eder. Şehirler arası eşya taşıma işleminde eşyalar çok daha uzun süre araçlarda bulunulur. İşte bundan dolayı taşınan eşyaların bu uzun süre zarfında zarar görmemesi için son derece donanımlı araçlar kullanmak gerekir. İstanbul dışından gelen tüm nakliyat taleplerinize de en aktif şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosu ve deneyimli, güler yüzlü çalışanıyla siz değerli müşterilerimizin her türlü eşyasını güven içinde sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Uzun yıllar nakliye sektöründe hizmet veren firmamız bugüne kadar verdiği bütün hizmetlerde müşterinin değerini kazanmayı başarmıştır.

Amacımız; güven içinde eşyalarınızı en ekonomik biçimde müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirerek taşımaktır. Taşımış olduğumuz her eşya parçasını kendi eşyamıza değer verdiğimiz kadar değer vererek deneyimli ve son derece eğitimli personellerimizle eşyalarınız istediğiniz zaman istediğiniz yere taşımak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Savaş nakliyattan hizmet almak istediğinizde müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz evinizde gerekli incelemeleri yaparak kullanılacak malzemenin türünü ve miktarını, nakliye aracının büyüklüğünü, taşıyacak personelin sayısını ve asansör gerekip gerekmediğini belirler. Tüm detaylara göre bir rapor oluşturur ve bu rapora göre size bir fiyat teklifi sunar. Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağladığınızda belirlenen gün içerisinde nakliyat araçları ve personelleri hazır bir şekilde adresinize ulaşım sağlar.

Savaş evden eve nakliyat aynı zamanda uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri de vermektedir.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel       : 0850 888 54 80
Gsm    : 0532 566 54 80
Mail    : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL