Masalsı Çocuk Odaları

Mobilya evimizin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Gün geçtikçe yaşam alanlarımız için daha kullanışlı, aynı zamanda yer kaplamayan modeller daha fazla tercih edilmektedir. Günün koşulları gereği genelde ofis tarzı evler ya da 1+1 evler de çok tercih edildiğinden mobilya sektörü de kendini geliştirmekte ve günümüz şartlarına göre daha fonksiyonel mobilyalar üretmekte.

Bunu yanında çocuk ve genç odaları için göze hoş gelen modeller ve çocukların hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olacak modellerde yapmaktadırlar. Bunlardan en çok tutulan ise Disney’in en sevilen kahramanlarından biri olan Şimşek McQueen, yarışçı olmak isteyen gençlerin hayallerini odasına taşıyor. Eğlenceli tasarımının yanı sıra, fonksiyonel ve şık çizgileri ile çocukların beğenisini fazlası ile kazanan araba yatak.

Çocuklar masallara bayılırlar ve hepsi de  prenseslere layık odalarda uyumak isterler. Kız çocukları içinse Isabella araba yataklı oda takımı hem görünüşü hem de kullanış yönünden ideal bir takım. Bunun yanı sıra ağaç ev misali oda takımları çocukların odalarında hayallerini güçlendirerek oyun üretmelerinde de yardımcı oluyor.

Çocukların odaları onlar için uyku ve giyinme yeri olmamalı. Kendilerine ait odalarında hem eğlenmeli hem öğrenmeli ve de huzurlu olmalı. Bunun için tek yapmanız gereken çocuklarınızın hayallerine uygun odayı bulmak. Zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir. Çocuklar oyun oynarken beyinleri gelişir ve oyun onlar için vazgeçilmez bir olaydır. Onun için bulundukları odayı onların özgün iradesine bırakın ki hayallerini gerçekleştirmek için fırsatları olsun.

Sizde çocuğunuza güzel bir yatak odası arıyorsanız inegöl mobilya mağazaları sitesinde çok fazla çeşit bulabilirsiniz.