Modern Yaşantı

Günümüzde yaşantı çoğu zaman eskiye dayanır. Sanat da yada moda da olduğu gibi evimizin düzeninde de eski düşünceler eski tarzlar kullanılmaktadır buda bugünün modern sanatı, modern giyimin ve modern evi olma şeklidir.

Örneğin Moda da bir parçayı kıyafetimize uydurarak giyiniriz,giydiklerimizin birbirine uyması ve bu zaman ki modern giyime uymasını isteriz.Evimiz içinde bu önemlidir. Modern bir eve sahip olmak istiyorsak bu zaman ki yaşantımıza uygun güzel bir mobilyaya uygun bir laminat parke döşetebiliriz yada mobilyalarımıza uyan şık bir perdelerle evimizi modern bir hale getirebiliriz. Size tavsiyem eğer parke döşetmek istiyorsanız yener laminat parke ümraniye de hizmet vermektedir, hemen irtibata geçebilirsiniz. Modernliğin yanı sıra rahat ve şık bir görüntü sağlamak da önemlidir. Bunun için seçimlerimiz de ön planda rahatlık ve şıklık bulunur. İnsan giydiği bir kıyafetle hem rahat olup hemde şık gözükmek isteyebilir yada evden örnek verecek olursak;aldığımız koltukların oturduğumuzda bizi rahat ettirmesine aynı zamanda baktığımızda göz zevkimizi doldurmasını isteriz. Tüm bunlara aynı anda modern bir düzenle sahip olabiliriz.Tabi bu modern düzene katkı sağlayacak olan renklerin ahengi ve bizlerin hayal gücü, bakış açısı da önemlidir.

Örneğin salonumuzu dizayn ediyoruz;Güzel ve eskitme desenleriyle oluşan bir koltuk takımı,ortaya küçük bir halı ve üzerine her şekilde kullanabileceğimiz ahşap koltuklarımıza uyumlu sehpa, paraşüt şeklinde bir avize, duvarlarımızı süsleyecek olan dev kanvas tablolar ve tüm bu güzellikleri dinginleştiren perdeler. Tabi ki evimizi kurmak anlattığım kadar kolay değildir elbette ama hayal gücünüzü ve renkleri birleştirdiğiniz de sizin içinde kolay olacaktır. Hadi gelin şimdi içinizde ki dünyayı ve içinizde o modern yaşantıyı evinize yansıtalım ne dersiniz?