Montessori Mobilyaları

14Çocuk gelişimini destekleyen ve şıklık yaratan Montessori Mobilyaları ne işe yarar bugünkü yazımız da bilgilendirmeler yapacağız

Evlerinde çocuklarımızın kendi kendilerine idare edebildikleri, işlerini kendileri yapabilecekleri ortamlar hazırlayarak onların becerilerini ve öz güvenlerini destekleyecek odalar hazırlamalıyız. Çocuklar bu hazırlanmış ortamda daha mutlu ve başarılı olacak ve bir birey olduğunu hissetmektedirler.

Örneğin Montessori yatak ; kendi kendilerine gece uykuya dalabildikleri güvenli bir şekilde yatıp gece yataktan düşme riskinin bulunmadığı kullanılan malzeme ile sağlığa hiç bir zarar vermediği için kesinlikle bebek çocuk odalarında tercih sebebi olmalıdır.

Gündüz bu yatağın bir oyun alanına dönüşenildiği de gözlerden kaçmamalıdır. Hem güvenli hem pratik bir alan sunmaktadır.

Aynı zamanda kullandıkları masaların sandalyenin ve kitap raflarının da kendi boyuna göre olduğunu varsayarsak her işlerini kendi dünyalarında yapabilmek gelişimlerine katkı sağlar.

Bu konuda şiddetle tavsiye ettiğimiz firmalardan birisi de dizayn mobilya firma hakkında detaylara gelecek olursak

Firma 1998 yılından bu yana ahşap ve mobilya sektöründe faaliyet göstermekted olup, Teknolojik yeniliklere ayak uydurmaktadır iç piyasa ve ihracata yönelik faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerini mutlu etmeyi asıl hedef alan , yenilikçi ve müşteri odaklı düşünme kabiliyetine sahip olan dizayn mobilya , gününde teslim , kalite anlayışı , makine teçhizat ve ekipmanları ile rakiplerine örnek olmayı sürdürmektedir.
Son dönemlerde gelişen ve hızla büyüyen E-Ticaret sektöründe de yerini alan Gökçe Orman Ürünleri, Gkc Dizayn markasıyla özellikle Montessori felsefesine uygun çocuk mobilyaları üreterek sektördeki öncü firma olma başarısını her geçen gün daha fazla pekiştirmektedir.