Retronun Şıklığı

1950’den 1980’lerin modası olan retro kalın baskılı kumaşlar,rengarenk desenleri olan farklı duvar kağıtları ile öne sürülen modelleri ile bugünümüze kadar şıklığını ortaya koymuştur. Günümüzde de farklı renklerle mobilyalarda da görmüşüzdür muhakkak. Retro denilince akla gelen yaşam alanlarına oldukça enerjik ve canlı bir hava katması ile bilinir. Son zamanlarda çok sık tercih edilen hatta ikonikleşen bir dekorasyon haline gelmiştir diyebilirim.

Canlı renklerin ve konforlu detayların dikkat çektiği retro mobilyalar oldukça keyifli bir görünüm oluşturmanız da etkilidir. Retro tarzı mobilyaları doğru bir şekilde bir araya getirmek bu tarzı başarılı bir şekilde yansıtmak için önemlidir. İnegöl semtinde bulunan mobilya mağazalarında da rahatlıkla bulabileceğiniz modeller mevcuttur.

Zevkinize ve tarzınıza uygun mobilyayı bulduktan sonra  sıra aksesuar seçimine kalmıştır. Aksesuar seçimi için duvar dekorasyonunuzda kullanılmak üzere retro tarzınıza uyum sağlayacak dev boyut kanvas tablolar tercih edebilirsiniz.