Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ankara ‘da bulunmakta olan birçok yüksek öğrenim kız yurdu bulunmaktadır. Bu yurtlar arasında bulunmakta olan Ülkü Kız Yurdu, öğrenciler için oldukça güzel bir mekanda güvenli bir barınma hizmeti sağlamaktadır. Yurt yöneticileri ve yetkilileri, yurdun kurulmuş olduğu günden bu yana hizmet vermiş oldukları öğrencilerin kendi evlerindeki rahatlığı aramamaları için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler.

Ankara Kızılay Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara ‘da üniversite okumaya gelmiş olan kız öğrencileri için ev konforunda bir barınma hizmeti sağlamaktadır. Yurtta sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmakta ve banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Yurt hizmetlerinden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz. Ankara Kız Yurdu hizmetleri için linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurda getirilmektedir.  Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Yurt içerisinde bir kişilik suit oda, iki kişilik suit oda, üç kişilik standart oda, dört kişilik normal yataklı oda ve dört kişilik ranzalı oda çeşitleri bulunmaktadır.

Ankara’da yurt arayışınız var ise Ankara Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuza 10-15 dakika ürüme mesafesinde ki fakülteler aşağıdadır.

ANKARA’NIN EN NEZİH SEMTİNDE

TÜM OKULLARA KOLAY ULAŞIM

TED ÜNİVERSİTESİ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ CEBECİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL TARİH

ANKARA ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM

ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK

ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

SIHHIYE KAMPÜSLERİNE

GÖLBAŞI KAMPÜSÜ

İNCEK KAMPÜSÜ

BİLKENT KAMPÜSÜ

ATILIM  ÜNİVERSİTESİ

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

UFUK ÜNİVERSİTESİ

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

Ankara Ülkü Kız Yurdu fiyatları diğer yurt fiyatlarına oranla daha makul değerlere sahiptir. Yukarıdaki link metni üzerine tıklayarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

İletişim Adresi: Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay Bakanlıklar /Ankara

İletişim Numarası: 0532 165 59