Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu olarak Ankara ‘da üniversite okumaya gelmiş olan kız öğrencilerimiz için ev konforunda bir barınma hizmeti sağlamaktayız. Yurdumuzda sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmakta ve banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Yurt hizmetlerimizden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz.

Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Kız Öğrenci Yurdu, Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ankara Kız Öğrenci Yurdu fiyatları diğer yurtlara oranla daha uygundur.Yurdun fiyatları hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki numarayı arayarak yurt yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurdun Avantajları

Ülkü Kız Yurdu, Ankara ‘da bulunmaktadır.  Yükseköğrenim okumak için Ankara ‘ya gelmiş olan kız öğrencilerine barınma hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda konforlu ve güvenilir bir yurttur. Ayrıca yurdun konumu itibari ile sağlamış olduğu ulaşım kolaylıkları şu şekilde sıralanabilir:

  • Metroya 100 adım mesafesindedir.
  • Tüm semtlere giden otobüslerin ilk durağına 2 dk lık yürüme mesafesi uzaklığında yer almaktadır.
  • Ted Üniversitesi ‘ne 200 m mesafe uzaklıkta bulunmaktadır.
  • Adli yargı, idari yargı ve kpss kurslarına yürüme mesafesindedir.
  • Ankara Tıp Fakültesi ‘ne 10 dk lık yürüme mesafesi uzaklığındadır.
  • Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ‘ne yürüme mesafesi 15 dk’dır.

Sizde Ankara’da çocuğunuzun güvenli, temiz ve okuluna yakın bir yurt arayışında iseniz, https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/kabul linkine tıklayabilirsiniz. Böylece odaları görerek bilgi edinebilir veya iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Adresi: Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay Bakanlıklar /Ankara

İletişim Numarası: 0532 165 59

.