Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatları Ne Kadar?

Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatları Ne Kadar? Ümraniye Oto Ekspertiz, sizler için birçok farklı kategoride test işlemlerini güvenilir bir şekilde hizmetinize sunmaktadır. Oto ekspertiz Ümraniye yetkili ve de denetlenmekte olan tarafsız bir kurumdur. Test işlemlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılarak minimum hata payı ile araçlarınızın raporları oluşturulmakta ve sizler için detaylı bir sunumu yapılmaktadır. İnternet üzerinden arama motorları aracılığı ile “Ümraniye oto ekspertiz fiyatları”  diye arama yapabilir ve ekspertiz firmalarının ilgili web siteleri üzerinden incelemelerde bulunabilirsiniz. Ya da yukarıda belirtilmiş olan bağlantı metin üzerine tıklayarak da sizler için en ucuz fiyatlar ile kaliteli hizmetler sunmakta olan ekspertiz firmasının internet sayfasına kısa yoldan erişim yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için https://www.otoekspertizumraniye.com/hakkimizda/ linkine tıklayabilirsiniz. Veya aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Ekspertiz Firmaları

Oto Ekspertiz Ümraniye firması 10 yıldır oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Araçlarınızın  ön muayene ve ekspertiz işlemlerini bağımsız bir şekilde yaparak raporlarını hazırlamaktadır. Aynı zamanda konusunda eğitimli ve uzman bir ekiple çalışmaktayız. Oto Ekspertiz Ümraniye Firmaları test aşamalarında hep yanınızda.

Tüm marka araçların son teknoloji test  cihazları ile kusursuz ve %100 doğrulukta ekspertiz işlemlerini yapmaktayız. Bununla birlikte hazırladığımız raporları tüm detayları ile sözlü ve yazılı bir şekilde rapor hazırlamaktadır. Böylelikle müşterilerimize sunmaktayız. Çünkü yaptığımız kusursuz raporlama sayesinde 2.el araç alırken hata yapmanız engellenmiş olur. Hatta zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önlemiş oluruz.

Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatları Ne Kadar?

Ayrıca Full Oto Ekspertiz, Boya Kaporta Ekspertiz,Motor Mekanik Ekspertiz olmak üzere testlerimiz bulunmaktadır.

Aracınızı profesyonel ellere emanet ederek, aracınızın geçmişine dair her şeyi işinde uzman kaporta ustalarımız ile öğrenin.

Ümraniye araç ekspertiz, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olarak geçmektedir. Kısacası, Firma otonuzun tüm testlerini yapmaktadır.

2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Ümraniye araç ekspertiz, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Kısacası, detaylı bilgi için firma ile irtibata geçiniz.