Araç Kiralama Şartları

Günümüzde gezmek çok kolay. Hele ki para sorunuz yoksa! İlla ki aracınız da olması gerekmiyor. Artık rahatlıkla bütçenize uygun rent a car firmalarından araç kiralayabilirsiniz. Bunun bazı şartlar tabi ki var. Araç Kiralama Şartları ise şunlardır.

Bakırköy’de hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralamak için Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç ile irtibata geçebilirsiniz. Araç ve modellerini görmek için http://www.beydagimotors.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Bunları kısaca belirtmek gerekirse;

Araç Kiralama Şartları

1. Sürücü yaşının 21 olması gerekmektedir.

2. Aynı zamanda ehliyet süresi 2 yıllık ehliyete sahip kişiler orta sınıf veya üst sınıf araç kiralayabilirler.  Ama büyük araç ve lüks araçlar için bu 3 yıldır.

3. Ayrıca ek sürücü olacaksa bu bildirilmelidir. Sürücü şartları ne ise ek sürücü içinde aynı şartlar geçerlidir.

4. Kilometre sınırı aşıldığı takdirde ek ücret ödenmektedir. Sınırsız kiralanmış ise km sınırı konulmamaktadır.

5. Ödeme yöntemleri genellikle bir ön ödeme alınır. Ödeme yapılırken mutlaka ehliyetiniz yanınızda olmalıdır.

6. Depozit/Provizyon

Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekmektedir. Ayrıca bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanmaktadır.

7.Kasko/Sigorta için bazı önemli şartlar gerekir

Kaskonun geçerli olması için bazı şartlar aranmaktadır. Örneğin, uyuşturucu ve alkol kullanılması durumunda sigorta geçerli sayılmaz. Bunun dışında hız sınırına uyulmaması, kontratta yazılan kişi dışında başka bir kişinin aracı kullanılması gibi durumda sigorta geçerli sayılmamaktadır.

Beydağı Motors Oto Kiralama

Beşiktaş ve çevresi öncelik olmak üzere tüm İstanbul ‘da araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Beşiktaş kiralık araç firması olan Beydağı Motors, yıllardır bu sektörde edinmiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerine güvenli ve sorunsuz bir araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Beydağı Motors, araç kiralama hizmetinde müşteri memnuniyetine ciddi önem vermekte ve bu doğrultuda büyük bir titizlik ile çalışmaya özen göstermektedir. Ayrıca Beydağı Motors firması, araç kiralama sektöründe önde gelen firmalar arasında lider konumunda yer almaktadır. Uygun fiyat garantisi ile hızlı bir araç kiralama işlemi yapmak isterseniz eğer Beydağı Motors Beşiktaş Kiralık Araç firması web sitesine bağlantı metnine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz. Beşiktaş Kiralık Araç firması olarak sizlere 7/24 müşteri hizmetleri sunmaktayız.