Bakırköy Kiralık Araç Firması

Bakırköy Kiralık Araç ofisi olarak bilinen Beydağı Motors; Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına her geçen gün kendini geliştirmekte ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Ekonomik, lüks, spor ve klasik araç kategorilerinde bir çok model araca sahiptir. Bu sayede müşterileri ihtiyaçlarına yönelik aracı seçmekte ve kiralamaktadır. Kiralama hizmetinde; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak tercih edebilmektedirler.

Bakırköy araç kiralama firması olarak da bilinen Beydağı Motors; kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Her talep ve ihtiyaca yönelik araçları incelemek için Beydağı Motors’un web sitesini inceleyebilirsiniz.

Yapılması gereken tek şey aracın seçilmesidir. Aracın seçilmesinin ardından ehliyet ve kimlikle birlikte kiralama ofisine gidilmesi gerekir. Gerekli sözleşmenin imzalanmasının ardından belirttiğiniz günler içerisinde aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bakırköy Kiralık Araç

Beydağı Motors Bakırköy Kiralık Araç ofisinden hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralamanız mümkündür. Araç kiralamak günümüzde kısa süreli olarak araba sahibi olmanın en kolay yoludur. Çoğu zaman şehir dışına çıkacak kişilerin ve günübirlik ihtiyaçlar için araç kiralama hizmetinden faydalanılır. Bu sayede kişiler istedikleri süre içerisinde araba sahibi olabilir.

Örneğin; ailenizle birlikte kısa süreliğine şehir dışına çıkacaksınız ve otobüs kullanmak istemiyorsunuz. Bir ailenin gidiş geliş bilet maliyeti araç kiralamaktan daha fazladır. Bu sebeple böyle bir durumda araç kiralamak daha doğru bir tercih olacaktır. Hem uzun yolculuğun tadını doyasıya çıkarırsınız hem de istediğiniz yerlerde mola verip dinlenebilirsiniz. Aynı zamanda yolunuzun üstündeki diğer şehirleri gezebilir, güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Araba Kiralama Şartları

Ekonomik bir araç kiralama işlemi için en az 21 yaşında olmak gerekir. Orta ve üst sınıf araçlar için 25 yaş sınırı vardır. Lüks ve büyük araçlar için ise en az 28 yaşında olma şartı aranmaktadır.
Ekonomik, orta sınıf veya üst sınıf bir araç kiralamak isteyen kişiler için en az 2 yıllık ehliyete sahip olması gerekirken lüks ve büyük araçlar için bu sürenin 3 yıl olması gerekmektedir.
Kiralanan araba birden fazla kişi tarafından kullanılabilmektedir. Kiralama öncesinde ikinci veya ek sürücünün bildirilmesi gerekmektedir Kiralama işleminde kiralama kontratına işlenmesi gerekmektedir. Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına girmektedir.
Araba kiralama işlemini tamamlamak için kiralama ücretinin tamamını yada bir kısmının ödenmesi gerekir.