En Kaliteli İlaçlama

En Kaliteli İlaçlama firması SCT İlaçlama adını kalitesi ve ekonomik fiyatları ile duyurmuştur. En Kaliteli Haşere İlaçlama denildiğinde akla ilk olarak Sct İlaçlama gelmektedir. Bilgi almak için Sct İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Sct Haşere İlaçlama; İstanbul’un bir çok ilçesinde haşere ve böcekle mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olur. Özellikle  böceklerin vereceği zararlardan kurtulmak için hemen Ümraniye Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Haşerelerin her evde çıkma ihtimali yüksektir. Bazı haşereler yaz aylarında çıkar bazıları ise her dönem çıkabilir. Genellikle mutfak ve banyoda çıkarlar. Hatta mutfakta tezgah üstünde görmeniz bile mümkündür.  Bundan dolayı evde kendi başınıza alacağınız yöntemlerle tamamen olmasa bile uzun süre kurtulmanız mümkündür.

Peki haşerelerden nasıl kurtulabilirsiniz?

Haşereler pis ve kötü ortamlarda barındıkları için  böyle ortamlarda gezerler.  Ofis, işyeri veya evinizi düzenli bir şekilde dip köşe temizlemelisiniz. Özellikle mutfakta açık gıda bırakmamalı ve bulaşıklarını yıkayıp kaldırmalı, tezgahınız temiz olmalıdır. Haşereler en çok gıda kırıntılarına gelmektedirler. Eğer gıdayı açıkta bırakırsanız onlara açık davetiye çıkarmış olursunuz. Böyle ortamlarda daha rahat yerleştikleri için üremeleri de çabuk olmaktadır. Bundan dolayı da ortam haşerelerle kısa bir sürede dolmaktadır.  Haşerelerin bir diğer sevdikleri ortam rutubetli ve ıslak yerlerdir. Bu yüzden yer zeminlerini ıslak bırakmamalısınız. Haşerelerden kurtulmak için SCT İlaçlama iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama Türleri

Günümüzde oldukça ilerlemiş ilaçlama teknolojisine ve bu ilaçların güvenilir rağmen hala devasa problemler oluşmaktadır. Görüldüğü gibi ılık, nemli ve karanlık olmak koşulu ile her ortamda rahatlıkla yaşayabilen ve bu ortama uyum sağlayarak üreyebilen bir haşere türü de hamam böceği, günümüzde başta evlerde olmak üzere cafeler, hastane, okul, pastaneler ve benzeri gibi bir çok yaşam alanımıza etki etmektedir. Her dönem, bir öncekinden daha faydalı ve çözüm odaklı  işe yarar ilaçlar üretilmektedir.

Hatta günümüzde ilaç üretimi yapan firmaların ve bu ilaçları uygulayan ilaçlama firmalarının kullanımda bulunduğu farklı ilaçlar bulunmaktadır. Bu ilaçlar kullanım alanı ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. İlaç çeşitleri ise ;

Jel hamam böceği ilaçları,
Kokusuz hamam böceği ilaçları
Kokulu hamam böceği ilaçları,
Toz hamam böceği ilaçları’ dır.
Jel Hamam Böceği İlaçları

Detaylı bilgi için: https://sctilaclama.com/

En Kaliteli İlaçlama

Restaurantlar genelde dış mekanlarda olduğundan dolayı haşereler çok rahat bir şekilde çoğalırlar. Aynı zamanda buraların insanların ortak beslenme alanları olduğundan hijyen konusu en iyi şekilde sağlanmalıdır. Haşereler genelde restaurantların mutfak kısmında bulaşık makinası ve buzdolabının motor kısmına yerleşirler. Çünkü bu kısımlar sıcak olduğu için haşerelerde sıcak ortamı sevdiklerinden onlar için en uygun ortam buralardır.

İlaçlama yaparken bu bölgeler elektrikli olduğundan kesinlikle sıvı uygulama yapılmamalı onun yerine jel uygulama yapılmalıdır. Jel uygulamanın en önemli yanı suya dayanıklı olduğu için yıkandığı yerlerde korumanın devam etmesidir. Uçkun mücadelesi için iç alana mutlaka EFK cihazı yerleştirilmeli ve  mutlaka bunlar kapı girişine dik bir şekilde yerleştirilmelidir.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05