Bambu Koltuk Takımları

Bambu Koltuk Takımları Gerek İdeal Dekorasyon Açısında Köşe Koltuk Takımı Olarak Kullanılmakta Gerekse;  Bebek yatakları Olacak Tarzda  Son dönemlerin En çok tercih edilen ürünleri arasında yerini almıştır.

Değişik formları ile dikkat çeken ayaklı Köşe Takımı Formlu Ürünler Yaratırken Çocuğunu Uyutmak İsteyen  Anneler içinde hoş bir Oda Tasarımında  yardımcı olacak tekli Formlarda  ve  Sallanan  bir bambu sandalye ile tamamlanan bebek odalarında huzurlu bir şekilde büyüyen çocuklar odalarının keyfini her yaşta çıkarmaktadır. Sallanan koltuğun ucuna monte edilmiş modellerden tekerlekli araba formlarında bebek yataklarının  sallandığı modellerden çocuk yataklarına kadar özenle hazırlanan ürünler ev tekstilleri ile süslenerek hoş bir görünüm kazanmaktadır.

Ülkemizde Çok Fazla Üretimi Yaygın Olmayan Bambu Beşikleri İthal olarak gelen ve ilaçlı suda bekletildikten sonra istenen formun alması sağlanan bambu koltuk modelleri ile doğa ile iç içe bir yaşam alanı hazırlayabilirsiniz. Cam balkonlar veya kış bahçelerine  sıcak bir hava katması açısından  bambu dekorasyonu kullanımı tercih edilmektedir.

İnegöl Koltuk Takımları üretiminde öncü firma inegöl Mobilya Vadi ile değişik tasarımları ve ürünleri bulabilmeniz mümkündür.