Beydağı Motors Şirketi

Beydağı Motors şirketi, Bakırköy başta olmak üzere tüm İstanbul genelinde kaliteli ve güvenilir bir araç kiralama hizmeti vermektedir. Siz değerli müşterilerinin konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilmeniz için bünyesinde bulundurmuş olduğu araçların rutin bakımlarını devamlı olarak yaptırmaktadır. Bu sebepten dolayı, kiralamak istediğiniz araçları gönül rahatlığı ile teslim alabilirsiniz.

Beydağı Motors Şirketi

Firma sizlere son model kaliteli ve uygun fiyatlı kiralık araç garantisi sunmaktadır. Binek araç sınıflarını sıralayacak olursak aşağıdaki gibidir:

  • Ekonomik Sınıf Araçlar
  • Orta Sınıf Araçlar
  • Lüks Sınıf Araçlar
  • Spor Araçlar

Bakırköy kiralık araç firması olan Beydağı Motors hizmetlerinden yararlanmak ve bulundurmuş olduğu araç çeşitleri ve ücret bilgileri hakkında detaylı bilgi edinmek için oluşturulmuş olan bağlantı metnine tıklayabilirsiniz.

Oto kiralama; kısa yada uzun vadede bir aracın kullanım haklarına satın alma olmaksızın belirli bir ücret karşılığında sahip olmaya denir. Oto kiralama; Günlük kiralama ve uzun dönemli kiralama olarak ikiye ayrılmaktadır.

Araç Kiralamanın Yararları

Araç kiralamak çoğu zaman arabası olmayan kişilerin imdadına yetişir. Ayrıca arabası bakımda olan kişiler, turistik gezi düşünen kişiler ya da firması için araba almak yerine kiralamak isteyen kişiler vardır. Beyoğlu Kiralık Araç ofisi gibi araba kiralama işi ile ilgilenen firmalar sayesinde araba kiralamak oldukça kolaydır. Aynı zamanda herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak arabayı bulmanız mümkündür. Hatta spor, klasik, lüks ve ekonomik olarak sınıflandırılan araçları Bakırköy Araba Kiralama ofisinde bulabilirsiniz. Araba kiralamak için yanınızda götürülmesi gereken tek şey ehliyetinizdir. Sonuç olarak, günlük, haftalık, aylık olarak araba kiralamanız da mümkündür.

Bakırköy kiralık araç çeşitleri, modelleri veya fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitesine linkine tıklayabilirsiniz. Bu sayede Beydağı Motors web sitesine ulaşabilirsiniz.

Kiralık araç için ehliyet ve kimliğinizle birlikte araç kiralama ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com