Dpf Mac Partikül Temizleme Makinesi

Dpf Mac Partikül Temizleme Makinesi; Dizel partikül filtreleri; kurum partiküllerini motorun egzozundan toplayarak çevreye ulaşmalarını önlemektedir. Katalizörün içinden akan gaz fazı emisyonlarını azaltabilmek adına tasarlanmış bir katalitik konventörün aksine partikül filtresi partiküllerin rejenerasyon olarak adlandırılmış bir işlemle Dpf’in içerisinde oksitlenene yada yakılana kadar katı partiküllerin yakalanması ve tutulması için üretilmiştir.

Dpf Mac Partikül Temizleme Makinesi

Yaygın kullanımdaki dizel partikül filtreleri alternatif uçlara takılan kanallara sahip olan hücresel seramik petek filtreleridir. Filtrenin uç bölümleri bir dama tahtası düzeninde takılı, kurum içeren egzozun içerisinden akmasına yarayan gözenekli filtre duvarlarıdır.

Partikül temizleme makineleri için Dpfmac Radiator Cleaning Machines ile irtibata geçebilirsiniz.

Partikül temizleme makinesi imalatı yapmakta olan birden fazla şirket bulunmaktadır. Bu sektörde önde gelen firmalardan biri olan Çınar Dpfmac Makine firması sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca arama motorlarından partikül temizleme makinesi yazarak veya https://www.dpfmac.com/en/ linkine tıklayabilirsiniz. Böylece web sitelerinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Partikül Filtresi Nedir?

Yeni nesil dizel araçların egsoz sistemleri içerisinde bulunmaktadır. Partikül filtresinin kullanım amacı ise çevre ve insan sağlığına daha az zarar vermektir. Motorun egsoz manifoldundan çıkmakta olan gazların ilk geçtiği alandır.

DPF (Dizel Partikül Filtresi), Euro 5 egzoz emisyon standartlarına dizel araçları uyarlayabilme amacı ile geliştirilmiş bir sistem olarak açıklamamız mümkündür. Dpf (Dizel Partikül Filtresi); dizel arabaların egzozundan çıkmakta olan partikülleri yani kurumları biriktirerek, yüksek sıcaklık altında yok etmeye yarayan bir sistemdir.

Radiator cleaning machines 700 Partikül Temizleme Makinası genel özelliklerinden bahsedeceğiz sizinde ihtiyacınız olan buysa çözüm Dpf Mac.

Araçlarınızda Devrim Yaratan Teknoloji ;

Torpido Sökmeye Son!
Araç içi torpido sökmeden, dağıtmadan kalorifer peteklerini temizler.
Araç üzerinde Ana Radyatörü sökmeden temizler.
Motor içi silindir su kanallarını sökmeden temizler.
Yazın harareti engeller.
Kışın aracın erken ısınmasını sağlar.
%10’a kadae yakıt tasarruflu sağlar.
Aracınızın radyatör ve motorunu RTM700 ile temizlenmesiyle dışarı çıkan tortu ve
paslardan arınarak motorun ömrümü uzatır.
LPG, CNG ve Yağ Soğutucu Regülatörleri araç üzerinden sökmeden temizlenmesini sağlar.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
м-н “Шинний Ряд”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07