Çocuk Odasındaki Hayaller

Çocuklar evin neşesi, anne babaların tüm dünyasıdır. Çocuğu olan pek çok aile bilir ki onların istekleri emir gibidir ve gerçekleşmesi gerekir. Anne baba için çocuklarının mutluluğu dünyaya bedeldir. Ailenin çocukları için yapamayacağı şey yoktur.
Bebekken bir bebek karyolasının yettiği çocuklar biraz büyüdüklerinde ve özellikle okul çağına geldiklerinde kendilerine ait bir odaya ihtiyaç duymaktadır. Toplu üretim yapan pek çok mobilyacı vardır. Bazen odanızın şekline ve genişliğine göre mobilya bulmak zor olabiliyor. Bu durumda çocuk odasına özel tasarım mobilya kullanabilirsiniz.

Çocuklar hayal dünyasının odalarında gerçekleşeceğine inanır ve çocuk odası onların özgür yaşam alanıdır. Onun istek ve hayallerine göre tasarım yapılması mümkündür. Çocuk odası tasarlarken çocukların cinsiyetleri ve yaşlarının yanı sıra hobilerini de dikkate almak gerekir. Çocuklarınız bu şekilde hem şık hem fonksiyonel hem de mükemmel bir odaya sahip olabilir.

Örneğin; erkek çocukları çoğunlukla arabayla oynar, baba ile araba kullanmaya çalışır ya da bir tencere kapağını kendine direksiyon yapar ve hayali olarak araba kullanır. Araba konsepti ile bir oda tasarımı yapabilirsiniz. Düz renklerden oluşacak bir dolap, şifonyer ile çocuğunuzun en çok sevdiği renkle boyanmış arabalı yatak… Cat Garage Beyaz Çocuk Odası Takımı tam onlara göre.  Çocuk için tarifi olmayacak bir mutluluktur.

Kız çocukları ise; oynadığı bebeklerden esinlenerek prenses olma hayali kurarlar. Açık tonların hakim olacağı bir dolap, şifoniyer ve prenses tacı şeklinde başlığı olan bir yatak. Kendini ne kadar özel hissedecek ve hayali gerçekleşecek.
Çocuklar ben merkezlidir ve hep istedikleri olsun isterler. Onların geleceğe emin adımlar atması için imkanlar el verdiği şekilde hayallerine değer vermeli ve onlara bu imkanlar sağlanmalı ki öz güveni yüksek, başarılı birey olabilsin.

Birbirinden şık işlevsel modern genç odası modelleri için aradığınız adres İnegöl Mobilya. Vadi 2020’nin en trend modellerini bünyesinde barındıran firma sizlere farklı alternatifler sunuyor. Bununla da kalmayıp gençlerimize kendi yaşam alanları için önerilerde bulunuyor.

Kalabalık ailelerde yaşayan gelişen çocuklar için inegöl mobilya genç odası takımları

Cat Garage Beyaz Çocuk Odası Takımı  ; Bunlardan birisi Ürün hem görsel hem fiyat olarak beklentilerinin çok çok üzerinde diyebiliriz.

Ürün Fiyatı : 8.500 TL

Her bütçeye her zevke her aile yapısına uygun birbirinden farklı uygun fiyat avantajların da ürünlere sahip olmanız İnegöl Mobilya ile mümkün.