Ekspertiz Hizmeti Almanın Faydaları Nelerdir?

Ekspertiz Hizmeti Almanın Faydaları için hemen Dr Ekspertiz ile iletişime geçiniz. Temiz ve daha az masraflı ikinci el araç almak sıfır araç almayı düşünmeyen kişiler için iyi bir seçenektir. Hem kullanışlı hemde bakımlı ikinci el araba satın alabilmek için de dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunmaktadır. Bu hususların göz önünde bulundurulması ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunların çıkmasını engellemektedir.

Sizde ikinci el araç satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle tarafsız bir ekspertizden aracın durumu ile ilgili rapor almalısınız. Bu rapor sayesinde aracın çiziğinden arızasına kadar her şeyini öğrenebilirsiniz. Özellikle arabayı alıp almama konusunda net bir karar vermek için Dr Ekspertiz’i tercih edebilirsiniz.

Ümraniye oto ekspertiz fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen aşağıdaki bilgilerden iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Ekspertiz

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Hatta her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Özellikle bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz. https://www.drekspertiz.com/

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Ekspertiz Hizmeti Almanın Faydaları

Dr oto ekspertiz; en profesyonel araç ekspertizi ve testleri kısa süre içinde yapılıp rapor ile sizlere sunulmaktadır. Detaylı ekspertiz raporu sayesinde aracın tüm geçmişine dair bilgiyi kolaylıkla edinebilirsiniz. Hatta aracı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz. Aracın incelenmesinde; özellikle Dyno testi, motor testleri, boya kaporta testi, arıza elektronik ve mekanik gelişmiş testler yapılmaktadır. Aynı zamanda bu testler alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

En iyi ve en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile bilgisayar ortamında alınan detaylı test sonuçları raporlanmaktadır. Bu sayede sizler için en sade ve anlaşılır dilde sözlü ve yazılı olarak sizlere sunulmaktadır.

Profesyonel, güvenli ve tarafsız oto ekspertiz raporu için Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır. Ekspertiz hizmeti için Dr oto ekspertiz şubeleri veya size en yakın bayileri ile irtibata geçebilirsiniz.