Ev Dekorasyonunda Aksesuar Tercihleri

Ev Dekorasyonunda koyu renkli salonlar da kullanılan belli başlı süslemeler, duvarlarda daha çok geniş tablolara yer verilmesi ve avize seçimlerinin de sallantılı modellerden yana olunması, büyük vazolar ve mumluklarla süslemelere yer verilmesi, renkli salonlarda süs eşyalarının kullanımlarının olduğunu bu şekilde göreceksiniz. Özellikle; sehpaların üzerine biblolar veya çerçeveler ilave edilmesi Bu detaylar sayesinde tasarım salonların oluşturulması sağlanmaktadır.

Ev Dekorasyonunda Genelde Yastıklar; Salonlarda Ve yatak odalarında süs eşyaları arasına girmiştir. Örneğin; Kırmızıdan turuncuya kadar pek çok tondan yastıklara yer verilmesi ve Birbiri ile zıt renkli yastıkları da beyaz koltuklar üzerinde görülmesi Bu tarz salonlarda halıların da desensiz ve sade olması faydalı olacaktır.. Bu şekilde yastıkların daha da ön plana çıkması ve salonu renklendirmesi söz konusu olacaktır. Salonda halı koltuk uyumu yakalanmasının yanı sıra küçük detayları da göz önünde bulundurması önemli Bir detaydır.

Birbirinden şık dekoratif eşyalar ve mobilyalar için inegöl mobilya vadi‘nin web sitesini ziyaret ederek pek çok modelde mobilya ve dekorasyon çeşidini görebilirsiniz.