Eminönü Kiralık Araç Şirketi

Eminönü kiralık araç şirketi olarak bilinen Beydağı Motors; kaliteli, ekonomik ve temiz araçları kiralayarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Klasik, spor, lüks, ekonomik araç kategorilerinde onlarca araca sahiptir. Sizde ihtiyacınıza uygun aracı seçip önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aracı kiralamak için ofise gittiğinizde yanınızda ehliyet ve kimliğinizi de götürmelisiniz. Aynı zamanda  aracı birden fazla kişi kullanacak ise diğer kişi de ehliyet ve kimlik ile ofise giderek kiralama sözleşmesini imzalamalıdır. Bununla birlikte araç iç ve dış temizliği yapılarak tarafınıza teslim edilir.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adres : Kennedy Cad. Sakızağacı Mah. No:49/A-7 (Bakırköy sahildeyiz) Bakırköy / İSTANBUL
GSM:
0532 630 44 67
Tel:
0212 570 74 44
Eposta:
beydagimotors@gmail.com

Araç kiralamak çoğu zaman iş seyahatleri yada şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs yada uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir.  Çünkü hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir.

Araç Kiralama Şirketleri

Bakırköy ‘de araç kiralama şirketleri arasında öncü konuma gelmeyi başarmıştır. Beydağı Motors şirketinin sahip olduğu binek araç çeşit ve modellerini ilgili web siteleri üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Eğer Bakırköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de ekonomik bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Ekonomik Bakırköy Kiralık Araç” diye arama yapabilirsiniz. Böylece ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Kısacası Beydağı Motors şirketinin web sitesine ulaşmak ve ekonomik araç modelleri ve fiyat bilgilerini öğrenebilmek için yukarıdaki bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu sayede ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Eminönü Kiralık Araç Şirketi

Beydağı Motors şirketi başta Bakırköy olmak üzere İstanbul ‘da birçok farklı bölgede kiralık araç hizmetleri sunmaktadır. Bu bölgelerden biri de Etiler’dir. Ayrıca Etiler’de kiralama hizmete sunulan binek araç kategorileri şu şekildedir; ekonomik sınıf, orta sınıf, lüks sınıf ve spor araçlar.

Etiler kiralık araç modelleri ile ilgili görsel bilgiye ulaşmak ve fiyat bilgisi öğrenmek isterseniz şirketin web sayfasını ziyaret edebilir ve incelemelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca ek olarak oluşturulmuş olan linki kullanabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde ilgili web sayfasına ulaşabilmeniz mümkündür.