Forces Araç Asansörleri

Forces makina asansörleri; Araç sayıları her geçen artan nüfus artışıyla beraber artmaya başlamıştır. Bundan dolayı otopark ihtiyacı da ortaya çıkmıştır. Genellikle kalabalık şehirlerde araçları park edecek yer giderek azaldığı için binaların bodrum katları ya da üstü otopark alanı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Araç asansörleri 2000 kg ile 3000 kg ya da daha üst kapasitede olabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörleri binaların üstünü ya da bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır. Araç asansörleri fiyatları kapasitesi ve ebatına göre farklılık göstermektedir.

Forces Makina

Forces Makina, uzun yıllardan beri araç ve yük asansörleri sektöründedir. Kurulduğu 2010 yılından beri çizgisini bozmayarak güvenli, ekonomik ve kaliteli asansör üretmektedir.  Ayrıca sahip olduğu kalite belgeleri ile de kalitesini bir kez daha kanıtlamaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilk hedeflerinden biri olan, kaliteli odaklı çalışmayı seven firma çalışmalarını da çok fazla titizlik ve çaba göstermektedir.  Forces Asansör birçok asansör çeşitleri ile hizmet vermekten onur duymaktadır.

Yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan araç asansörleri teknolojik sistemlerdir. Bu asansörler kaliteli malzemelerden üretildiklerinden araçlarınızın hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınma işlemleri sağlamaktadır.

Forces asansörlerinden sizlerde yararlanmak isterseniz, firmanın https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile irtibata geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

    •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
    •  Tel: 08502411025
    •  Gsm: 0532 785 44 65
    •  Faks: 0216 394 40 99
    •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Asansörü

Bu asansörlerin kaldırma kapasitesi ile pek çok parça yağ içinde çalıştığından dolayı aşınma ve yıpranma olasılığı çok düşüktür. Makine içinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halatın görevi yerine getirmesi durumunda sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için halat ve kasnaklarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü motoru yalnızca yukarı çıkışlarda çalışmaktadır. Aşağı inişlerde ise kesinlikle motor çalışmamaktadır. Ayrıca sessiz çalışmaktadır. Hatta çalışma ortamlarında motor sesi kesinlikle duyulmamaktadır. Elektrik kesintisi durumlarında ise ilave sistemine gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi vardır. Aynı zamanda deprem ve yangın gibi olumsuz durumlara karşı çok güvenlidir. Hidrolik yük asansörleri yangın durumunda makine dairesi alt katta olduğundan ulaşımı kolay olamaktadır.