Forces Asansörleri Hakkında

Forces Makina hakkında bilgi edinmek için hemen irtibata geçebilirsiniz. Kullanılacak alanlara göre asansörler değişiklik göstermektedir. Sürekli artan nüfusla beraber araç sayıları da her geçen gün artmaktadır. Bu da otopark ihtiyacın daha çok talep edilmesine neden olmuştur. Fakat artan araç sayısına eş değer olarak otopark alanları da sınırlı olduğundan binaların alt katları veya üst katları artık araç asansörleri sayesinde otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Forces Makina araç asansörü ile arabalarınızı emniyetli bir şekilde park edebilirsiniz. Bu park işlemi binanın alt ya da  üst katına gerçekleştirilir. Bu sayede araçlarınız daha güvenli yerlerde park halinde olur. Araç asansörü veya yük asansörü hakkında daha detaylı bilgi almak için Forces Asansör ile irtibata geçiniz.

Yük Asansörü Kullanım Alanları

Genellikle hastane, fabrika, imalathane, toptancı, depo, alışveriş merkezi gibi alanlarda yük taşımak için tercih edilmektedir. Yük asansörleri her türlü ağır ortam ve şartlarda çalışabilecek şekilde üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yük asansörlerinde konfor ve hız aranmamaktadır. Bunun yanı sıra yoğun çalışma trafiğine rahat bir şekilde cevap verebilmektedir. Bu asansörler kaliteli ve sağlam üretilmektedir.

Yük asansörü hizmeti almak için hemen  Forces Makina ile irtibata geçiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

https://forcesmakina.com/

Forces Makina Hakkında

Forces Makina araç asansörü, yük asansörü, makaslı lift ve makalı platform olmak üzere birden fazla üretim yapmaktadır.  Firma müşterilerin istediği ölçülerde ve kapasitede özel asansörler üretmektedir. Ayrıca sektörde yapmış olduğu asansörlerle  kalitesi, ekonomik fiyatları ve farkı ile adını duyurmayı başarmıştır. Asansörler çoğunlukla depo, hastane, fabrika, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda da kullanılmaktadır.

Yük asansörleri 250 kg ve 30000 tona kadar yük taşımaktadır. Daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için  hidrolik yük asansörleri tercih edilmektedir. Aynı zamanda yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahrik özelliklerine sahiptir. Seyir mesafesinin yoğun olmadığı orta yükseklikteki binalarda kullanılan hidrolik çözümleri ile hem konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilmeniz mümkündür. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.