İnegöl’de Mobilya Fuarı

İnegöl, mobilya konusunda sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın başkenti olmuş durumdadır. Durum böyle olduğundan tüm gözler İnegöl Mobilyasının üzerinde oluyor.  Modef tarafından her yıl  düzenlenen İnegöl Mobilya Fuarı bu yılda fırtınalar estirip, kasıp kavurmaya devam edecektir. Yurtdışı tüketicileri fuar için hazırlıklara başladı bile.

Özellikle yurt dışı konusunda inegöl mobilya Fuarı, çok başarılı projelere imza atmış durumda. Sektörün gelişmesi, büyümesi ve ilerlemesi için yurtdışı müşterilerine her zaman ihtiyaç vardır. Yurtdışında ki müşteriler de fuarın potansiyelini farkettiklerinden  mobilya başkenti İnegöl’e akın etmektedir.

Sektöre en fazla katkı sağlayan yurt dışından gelen müşterilerdir. Hem ürün sirkülasyonu açısından  hem de nakit akışından dolayı olmazsa olmazlardan biridir.  Bu sektörde üretim yapan firmaların pek çoğu hedeflerini yurtdışına doğru çevirmiş durumdadır.

Firmalar müşterilere en cezbedici, en kaliteli ve en iyi ürünleri sergilemek için yoğun ve ağır bir arge sürecine girmiş durumundalar. Fuar sonunda karşılıklarını alacak olan bu süreci en doğru şekilde yürüten firmalardır şüphesiz.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan  ve sektörü  iyi takip eden her firma İnegöl Mobilya Fuarını başarıyla sonuçlandıracaktır.

İnegöl Mobilya Fuarında, mobilya sektörüne dair tüm ürünleri bulabilirsiniz.  Örnek; yatak odası, oturma grupları, yemek odası, yaşam odaları, koltuk takımları, masa ve sandalyeler, dekorasyon için gerekli tüm aksesuarlar ürünleri.
Bu yıl özellikle mobilya sektöründe metal ağırlıklı ürünler göreceksiniz. Bu yılın trendlerinin en başında olan metal mobilyalar ve aksesuar tüketicilerin beğenisini çoktan kazanmış durumda. Bundan dolayı sektöre hızla yayılmıştır. İnegöl Mobilya Fuarında’da bu ürünlerden çok fazla göreceğinizden emin olabilirsiniz.

İnegöl Kültürpark Uluslararası Fuar Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Modef Bursa 03.04.2018 – 08.04.2018 tarihleri arasında.  Fuar Türkiye genelinden tüm katılımcılara açıktır. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız bu fuarı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

MODEF Fuarcılık tarafından organize edilen Modef Fuarı Mobilya ve İç Dekorasyon sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, bir b2b iş etkinliğidir.

Hızlı Etkinlik Arama:

İnegöl Mobilya Fuarı Adresi için;

Modef Expo İletişim Bilgileri:
Adres: Kemalpaşa Mahallesi, Okullar Cd. No:11, 16400 İnegöl/Bursa
Telefon: (0224) 713 16 26