Mobilya Çatlağı Nasıl Giderilir?

Gözümüz gibi baktığımız mobilyalarımızın zamanla çatladığını çizildiğini elimizde olmayan sebeplerden ötürü aşındığına hepimiz karşılaşmışızdır.

Önceleri atıl durma gelen eşyalar eskicileri satılır yok pahasına hiç olurdu şimdilerde En gözde Kadınlar grubu mobilyaları harika tasarımlara dönüştürüyor atıl durumdaki mobilyalarınız tanınmaz hale geliyor.

Böylece yenilenme ve yeni eşya alma işinden bir arada kurtulmuş oluyorsunuz. Peki ya acil çatlak giderilmelerinde neler yapılabilir ? Öncelikle hem aşırı soğuk hemde aşırı sıcak nesne ve içeceklerinizi bu tarz eşyalarınızın üzerine koymaktan vazgeçin 🙂

Bardak altlıkları ve nihaleler bunun için var neyse konumuza geçelim yeni keşfettiğim ve tüm yapı marketlerde bulabileceğiniz mobilya tamir kalemi bu kalemden temin ediyorsunuz ve tabiki mobilyanızın rengine göre olanı seçiyor ve yüzeye uyguluyorsunuz işte bu kadar…

İkinci olarak önerim standart çözüm diş macunu fakat bu daha çok oluşan izleri çıkarmaya yönelik sorunlu bölgeye bir miktar uygulayınız ve nemli bir bezle siliniz işlem tamam.