Modern Çağın Kütüklerine Göz Atalım

Güzel, konforlu şık tasarıma sahip 2019 trend mobilyalar furyasına da uygun hadi birazda modayı takip edelim diyorsak bütün bunları bir arada görmek her kadının hayali oldu. Giyim tarzları ev tasarımları derken ayak uydurmak oldukça zor bir hal aldı.

Ev tasarımlarında son dönemde en çok dikkat çeken daha doğrusu iç mimarlarında yoğunlukla kullandığı kütüklerden bahsedelim biraz. Tüm mobilyalarımızı esiri altına almış kütükleri evin her köşesinde kombin etmek mümkün nasıl mı?  Mobilyalarınızı koyu renk seçiyorsunuz baş köşeye de kocaman bir el değmemiş ahşap masayı konumlandırıyorsunuz alın size modern tarz. Yok yetmez diyorsanız da abajurlarınız da orta sehpalara kahve altlıklarına kadar bu modelleri görmeniz mümkün.

Kütük dediysek sanmayın ağaç parçası olduğuna fiyatlar oldukça yüksek kullanım alanları ve tüketim arttıkça arz talebe göre kütüklerde uçuk hal aldı diyebiliriz. Sofralarımızda tabak niyetine kütük görünümlü ahşap suplalar tercih ettiğimizi de varsayarsak fiyatların bu denli yükselmesi şaşırtıcı değil aslında.

Nerelerde bulabiliriz derseniz yapı marketlerde dekorasyon mimari tasarım işi yapan merkezlerde bulabilmeniz mümkün evimin betonarme yapısından sıkıldım diyorsanız tercih edebilirsiniz. Suya dayanıklı değildir aman dikkat.

Dekorasyon önerileri ve ürünleri için Bk Concept sayfasını tercih edebilirsiniz hem ürünler uygun fiyatlı birbirinden özel avantaklarla sizleri bekliyor hemde modern çağın trendlerini içerisinde barındırıyor.