Parke Rengine Göre Dekorasyonlar

Evimizi dekore ederken en önemli şey ve hepimizin dikkat ettiği şey renklerin uyumudur.Evimizin göz alıcı ve şık durmasını istersek renklerin birbiriyle uyum olması konusunda dikkat etmemiz gerekir.Eğer ki evimizin parkeleri önceden yapılmışsa ve evimizi yeniden dekore edeceksek parke rengine göre dekorasyon yapabiliriz. Ekonomik ve kaliteli parke satın almak için Beykoz Laminat Parke ile iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz çam ve ladin

Bunlar, dekorasyonda siyah sevenler için en uygun malzemeler. Zemininiz bu malzemelerdense, siyahın yanı sıra mat koyu renk mobilyalar da tercih edebilirsiniz. Koyu mavi ve koyu mor, bu zeminler için uyumlu renklerden ikisi. Biraz daha yumuşak ve romantik bir hava yaratmak istiyorsanız gülkurusu, leylak ve terracotta tonlarıyla evinizi dekore edebilirsiniz.

Açık ceviz, lagos ve mango

İçinde kızıl tonları barındıran bu zeminlerle şık uyumu mavi tonlarında dekorasyonla sağlayabilirsiniz. Mobilyada taş ve fildişi renkleri, bu zeminler için çok uygun. Lagos ve buna benzeyen okume zeminlerle gri ve gümüş tonları evinize şıklık ve zarafet katacaktır.

Vende, gül ve ceviz

Bu malzemeler evinizde karanlık bir etki oluşturacağı için açık renk mobilyalar tercih ederek bir denge oluşturabilirsiniz. Sezonun popüler renklerinden biri olan vizonla da bu malzemelerdeki kahve tonlarının şahane uyumu evinizin estetiğini artırabilir. Yeşil veya kehribar detaylarla uyumu zenginleştirebilirsiniz.