Takının Hayatımızdaki Yeri

Takı tasarımı profesyonel bir şekilde yapılmakla beraber, kişilerin kendi tarzına göre de malzemelerini alıp yapabildikleri aksesuarlardan biridir.  Bazen sadece zincire takılmış renkli boncuklar veya tığ işi ile yapılmış el emeği göz nuru diyeceğimiz örgü şeklinde takılar bunlara örnek verilebilir. Bunun dışında güncel yaşantımızda çok sade bir takıdan çok gösterişli bir takıyı bulmak artık çok kolay. Bazı takılar sadece takılmak içindir ama bazıları vardır ki bizim için manevi değeri yüksek olduğundan paha biçilemez. Hep duymuşuzdur annemden kalan bir yüzük veya babaannemden kalma bir kolye gibi. İnsanlar en çok kalıcı şey bırakmak istedikleri zaman bunu takılardan yana kullanmayı tercih etmişlerdir. Kalıcı bir şey bırakmak elle tutulur gözle görülür he zaman daha etkili olmuştur.

Takıları çok çeşitli olarak görmekteyiz. Altın, gümüş, bronz, imitasyon gibi çoğaltılabilir. Bunun yanı sıra özel tasarımlarda göze çatmakta. Cananyolacstamboul bu özel tasarım takılarını bulabileceğiniz eşsiz bir adres. Sitede her zevke ve tarza göre takı bulabilirsiniz. Hem erkek hem de kadınlar için tasarlanmış birbirinden şık ve zarif takıları bulabilirsiniz. Tasarımlarında mitolojik, mistik ve ikonik yansımaları göreceğiniz cananyolacstamboul’da  her kadın ve her erkek için eşsiz parçalar bulunmakta. Kolye, küpe, bileklik, tasma, rozet, broş, kol düğmesi, gömlek iğnesi ve yüzük olmak üzere pek çok kategoride şık ve zarafetinize zarafet katacak takılar mevcut. Örneğin, güzel bir akşam yemeği için Jr. Secret Of The Universe Ruby Crystal İncili Denizatı Kolye muhteşem olacaktır.

Tasarımlarında fil, ejderha, uniq, çiçek, şahmeran, yılan, denizatı, zürafa ve siyam kedisi gibi mistik ve mitolojik sembolleri kullanan cananyolacstamboul markası standartlardan uzak sizi mistik bir dünyaya davet ediyor. Bu keşfedeceğiniz dünyada ikonik tasarım yüzük, mistik asarım yüzük, mistik tasarım broş, mitolojik tasarım yüzük, mitolojik tasarım bileklik, mitolojik tasarım kolye olmak üzere pek çok ürüne rastlayabilirsiniz.

Bunlardan bazıları şunlardır.  Inner Child White & Ruby Crystal Fantastik Zürafa Broş, Aşk-ı Siyam Purple Küpe, Aşk-ı Siyam Pink Küpe, Harmony of Contrasts Ruby Crystal Broş/Kolye, Inner Flower Mix Küpe.