En Kalitelisi Benim Olsun!

Yeni Başlangıçlara adım atarken her şeyin en iyisi olsun isteriz en güzeli bizde olsun deriz. Evimin Mutfağını Tadilata soktuğum an işte tam o andı , Dekorasyon fikirleri duvar dekorasyonları tezgahlar akıl alır gibi değil yüzlerce çeşidin arasından bana uygun olanı tercih etmek oldukça zor olacaktı.

Dekorasyon sitelerinden filtreleme yaparken Tezgah seçimi ile başladım Corian, Belenco, Çimstone onlarca seçenek ve renk askıya alıp Duvar ve zemin renginden başlamalıyım dedim iyi ki de öyle karar vermişim gerisi çorap söküğü gibi geldi.

Maltepe ye taşındığım yıllarda Mutfağım küçük güneş almayan apartman boşluğuna bakan vasat bir mekandı. Zamanımın %70 ini geçirdiğim ve bu süreçte sıkılarak iş yaptığım yerin artık çok bir ferah bir yer olmasını istediğimden emindim. İlk yapmam gereken Açık ton da Zemin ve Duvar rengi Tercih etmem oldu Mutfak Dolaplarını Ferah bir seçim olan Ekru dan seçtim Tezgahım Tabiki Çimstone tercih ettim Hijyen açısında kuvarsın verdiği parlaklık o sakin ve temiz görüntü beni cezbetmeye yetti.

İşte Modern bana ait çizgilerle dizayn ettiğim mutfağım ufak tefek ipuçları Siz siz olun tarzınızdan ödün vermeyin size yakışanı siz bilebilirsiniz.