Patronların Koltuk Seçimi

Patron koltuklarının hemen hemen birbiri ile benzerlik gösteren pek çok yanı bulunan . Genel olarak aynı tarz Koltuk seçimleri olduğunu göreceksiniz. Genelde; Daha çok deri kaplama ya da kadife kumaşlar olarak bilinmektedir.
Renk seçimlerinin ise koyu kahve ile siyah tonlar kullanılmaktadır. Bu tarz seçimlerde dikkat edilmesi gerekenlerden biri de sağlık açısından önemlidir. Şirketlerde patron koltuğu seçimi için oturma yerinin genişliğine dikkat edilmelidir. Patron koltukları Yaklaşık olarak 50 cm olması gerekmektedir. Ve Ayakların da sandalyeden yere tam olarak basması gerekmektedir. Çünkü; Özellikle kan dolaşımı açısından bu duruma dikkat edilmelidir. Buna bağlı olarak koltuğun yüksekliğinde ayarlamalar yapabilir konumda olmalıdır. Öyle ki çoğu yeni tasarım koltuklarda özel ayarlama bölümleri bulunmakta ve Bu bölümler sayesinde ayakların yere tam olarak basmasını sağlayabileceksiniz…

Aynı zamanda ofis masaj koltuğu da patronların sıklıkla tercih ettiği koltuk çeşididir. Günün yorgunluğunu üzerinden atmak ve dinlenmek için tercih edebilmektedir.