Beyoğlu Kiralık Araç Firması

Beydağı Motors araç kiralama firması Bakırköy ve çevresi başta olmak üzere, tüm İstanbul’a kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Bakırköy Kiralık Araç olarak müşterilerimize her daim kaliteli ve profesyonel hizmet vermek adına kendimizi geliştirirken aynı zamanda araç çeşitliliğimiz ile sizlere araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Spor araçlarımız, lüks araçlarımız, ekonomik araçlarımız gibi her bütçeye ve zevke uyacak araçlarımız vardır. Araçlarımızı uzun vadede yada kısa vadede kiralamanız mümkündür. Araçlarımız son derece bakımlı, temiz ve kaskoludur. Adrese teslim rent a car hizmetimiz mevcuttur. Aynı şekilde gelecek tarihli havalimanı teslim araç rezervasyonu da yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz araç kategorisi ekonomik araçlar ise aşağıda modellerimizi görebilirsiniz.

Kiralık Ekonomik Araçlarımız

  • Fiat Linea
  • Fiat Punto
  • Hyundai Accent Era
  • Hyundai Getz
  • Opel Corsa
  • Renault  Clio

Eğer Bakırköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de ekonomik bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Ekonomik Bakırköy Kiralık Araç” diye arama yapabilir ve ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Kısa yoldan bakırköy kiralık araç firması olan Beydağı Motors şirketinin web sitesine ulaşmak ve ekonomik araç modelleri ve fiyat bilgilerini öğrenebilmek için yukarıdaki bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com